Květen 2009

Ahojky ... + Guilty PLeasure (Full Song)

28. května 2009 v 6:55 | Terry |  Ashley Tisdale
Ahojky. Tak se zase hlásím já Terry. Hrozně moc se omlouvám za ty mozerné aktualizace, ale je konec roku a učitelé se pomátli. Já s kámoškou máme stejné chyby v testu a ona dostane o stupen lepší známku, a když jsem se zeptala, proč to tak je, tak jsem se dozvěděla, že mě nesměj rozmazlovat dobrými známky. To je nespravedlivost. Kiki psala, že už je tu, už tu zase neni a já mam nesmírně učení, ale už toho moc nebude, takže "konečně" budu pravidelné aktualizace. No, tak já už musim mazat do školy, protože přesně za hodinu nám začíná první hodina.

Oběvila se konečně plná veze písničky Guilty PLeasure, Ashleyiného nového alba Guilty PLeasure. Je užasná. Oproti písničce je taková, já nevím, jak to říct. Možná taková víc chytavá, nabízí nám více možností. Už mám na ní vymyšlenou choreografii do soutěže a když jsem se o choreografii snažila u písničky, dalo mi to víc zabrat. Určitě se vám bude líbit, tak neváhejte a poslechněte si ho.

Ashley uspořádala koncert v Chicagu

25. května 2009 v 14:53 | Kiki |  Ashley Tisdale
Ashley je moc moc moc hodnoučká a toto to dokazuje.Ash uspořádala pro žáky základní školy
v Chicagu malinký koncert a ti úplně zadarmo!!!!!!!!Ash má velikánské sedce na tom se určo shodnem všichni!:-)


Ashley se Scottem jdou do restaurace

25. května 2009 v 14:50 | kiki |  Ashley Tisdale
Ashley si vyrazila do restaurace se Scottem a toto jsou fotenky.Ash to tam mocinky sluší
jako vždy!
Ahoj..........

24. května 2009 v 14:41 | Kiki |  Něco mimo
ÁÁÁÁhojik lidičky,Kiki je vám vrácí a hlásí ke službě.Nebyla jsme tu né z toho důvodu že by se mi nechtělo,ale nemohla jsme.Jka víte v několika předchozích článcích sem
Vám psala o poruchách mého pc a nějak se to dotalo k tomu že červi a různí viry mi úpně ničily pc jenže mezi tím v opravně k chybám,ale ted jsme zpět a jdu aktualizovat a terry nezapomen dnes v 20:00

KONKURZ NA ADMINA

17. května 2009 v 21:05 | Terry |  Něco mimo
http://i423.photobucket.com/albums/pp319/pattinsonsource/Untitled1-3.png
Ahojky. Jak ste si mohli všimnout, Kiki tu večně neni, já přestávám mít dostatek času a blog začíná ztrácet oblíbenost. Proto jsem se po měsíčním rozhodování rozhodla vyhlásit konkurz. na jednoho nového admina. Kiki s tím nesouhlasila, ale ona tady večně není. Nevím, zda se někdo z vás přihlasí, protože vetšina lidí nestíhá, ale já bych byla ráda. Tak pro ty, kteřá chtějí být adminy na ZacDavidEfron.blog.cz, at pokračují ve čtení článku.


Sorry, I'm so sorry...

15. května 2009 v 22:13 | Terry |  Něco mimo
Tak dneska ještě jednou ahooj. Slíbila jsem vám vysvětlení, proč jsem se týden neozvala. Bohužel jsem byla nemocná. Celý týden mi nebylo vůbec dobře, střídavě jsem měla horečku, ale nemohla jsem si dovolit nechodit do školy, takže si umíte představit, jak v mém stavu jsem asi ve škole vnímala. Také jsem si myslela, že zde na blogu bude Kiki, protožě mi o víkendu psala SMS, že by už měla mít PC, ale jak vidíte, opět se neoběvila, a já jí ani neviním. Vím, že se blíží konec školního roku a každý se snaží vytáhnout známky na ty nejlepší. I já se tak snažím a opravdu jsem se za toto pololetí nesmírně zlepšila. Příští rok dělám přijmačky na střední, takže vybírám školu, na kterou bych chtěla a do toho spoustu písemek a já si nemohu dovolit nějakou zkazit, takže jsem přemýšlela, že by nám zde na blogu mohl někdo pomoc, ale odemě již mužete čekat denní aktualizace a za tento týden se opravdu omlouvám, protože jsem o tom neměla ani menší tušení.

Protože mě spolužačka na ICQ hrozně moc otravuje, že mám dát na blog jedno video se Zanessou, které našla, ráda bych její přání splnila, i když už těchto videíí tu máme až moc, ale co pro tebe zlatí neudělat. Jak jsem zmínila video je se Zanessou a je k němu dokonalá písnička. Já se přiznám, že jsem ho celé neviděla, ale pouze poslouchám písničku, tak doufám, že video bude stát za to.

Nominace na MTV Movie Awards 2009

15. května 2009 v 22:01 | Terry |  Zac Zajimavosti
Zac společně s Vanessou a HSM3 byli nominování na pár cen MTV Movie Awards 2009. Pokud máte možnost, tak můžete pro naše hvězdy zlasovat zde, ale pozor, hlasování je možné pouze do 31.5.2009. Jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne a nyní přehled nominací:

Nejlepší film:
- The Dark Knight
- High School Musical 3: Senior Year
- Iron Man
- Slumdog Millionaire
- Twilight

Nejlepší mužský herecký výkon:

- Christian Bale ("The Dark Knight")
- Robert Downey Jr. ("Iron Man")
- Shia LaBeouf ("Eagle Eye")
- Vin Diesel ("Fast & Furious")
- Zac Efron ("High School Musical 3: Senior Year)

Nejlepší polibek:
- Angelina Jolie & James McAvoy ("Wanted")
- Freida Pinto & Dev Patel ("Slumdog Millionaire")
- James Franco & Sean Penn ("Milk")
- Kristen Stewart & Robert Pattinson ("Twilight")
- Paul Rudd & Thomas Lennon ("I Love You, Man")
- Vanessa Hudgens & Zac Efron ("High School Musical 3: Senior Year")

Scany z časopisu J-14

15. května 2009 v 21:42 | Terry |  Scany
Osm nových scanu z časopisu J-14. Scany jsou překvapivě anglicky, takže myslím, že většina z vás nebude mít problém si je přeložit a pokud by někdo chtěl, tak mu můžu pomoct s překladem já.

Bandslam - stills photo

15. května 2009 v 21:35 | Terry |  Vanessa Filmy
Pro dnešek poslední článek k Vanesse. Když už jsem vám sem dnes dala k filmu Bandslam promo fotky, fotky z natáčení, tak bych mohla přidat i still fotečky a ty právě najdete v tomto článku. Fotek je 13, ale na všech se mi Vanessa hrozně moc líbí. Působí tak roztomile, ale vy nyní klikněte na celý článek a prohlídnete si fotky.

Vanessa na představení nové vůně

15. května 2009 v 21:23 | Terry |  Vanessa Akce
Vanessa se 9.5.2009 učastnila představení nové vůně od značky Diesel. Vůně se jmenuje Only The Brave a už jí můžeme koupit i v Evropě. Vanesse to moc slušelo, i když zvolila takový pohodlný styl. Akce se konala v Melrose Avenue, severní Hollywood.


Bandslam - Promotionals

15. května 2009 v 21:04 | Terry |  Vanessa Filmy
Před chvilkou jsem vám sem dávala fotky z natáčení filmu Bandslam a nyní vám přidávám první promotionals fotky. Je jich pouze pět a dvě jsou bohužel popsané.

Photoshoot for InStyle

15. května 2009 v 21:00 | Terry |  Vanessa Photoshoot
Vanessa nafotila photoshoot pro magazín In Style, ale myslím, že už jsem se vám o tom tady na blogu zmínila. K tomuto photoshootu se oběvila jedna nová fotka, proto vám sem rovnou přidávám fotky z celého photoshootu. Určitě se vám bude líbit, protože je bezchybný.

Foto z natáčení filmu Bandslam

15. května 2009 v 20:48 | Terry |  Vanessa Filmy
Oběvilo se pár nových fotek z natáčení filmu Bandslam, ve kterém hraje jednu z hlavních rolí. Protože si nepamatuju, jaké fotky máme zde na blogu a jaké tu nejsou, v tomto článku vám přidávám veškeré, které jsem v galerii našla.

Vanessa na nákupu v Los Angeles

15. května 2009 v 20:38 | Terry |  Vanessa Paparazzi
Vanessa se vydala 7.5.2009 na nákup do obchodního centra Ralph v Los Angeles. Měla na sobě hezké dlouhé šaty a na parkovišti u svého auta dostala od fanouška překrásné žluté květiny. Moc milý dárek a Vanessa z něho měla určitě velikou radost.

Scany z časopisu Figaro

15. května 2009 v 20:27 | Terry |  Scany
Ahojky. Proč jsem se týden neozvala vám vysvětlím asi tak za hodku nyní k aktualizacím. Našla jsem čtyři scany z japonského časopisu Figaro, ve kterých se oběvil Zac. Bohužel takový všeuměl nejsem, abych vám scany přeložila, ale můžete vidět Zacovi nové fotky.

17 Again v českých kinech

7. května 2009 v 3:56 | Terry |  Zac Zajimavosti
Ahojky. Dneska budou aktualizace, až se vrátim ze školy, což bude kolem 17:00, protože je podle naší třídnice sudý týden, tak mám 3 odpoledky. Hrozný, ale pro vás jsem si přistala. Dnes má v českých kinech premieru film 17 Again v překladu Opět 17. Určitě víte, že Zac stvárnil hlavní roli, proto píšu tento článek. Někteří z vás ten film už mohli vidět na internetu a někteří z vás si třeba netrpělivě čekali, až do kina a konečně jsme se dočkali. Pokud dobře počítám, tak Zac se potřetí oběví na českých plátnech, což je úspěch. Moc se na ten film těším a s holkama už máme naplánováno, že se na něj dnes večer jde, tak doufám, spíše vím, že to bude užasné. Dufám, že i vy, si na něj zajdete, nebo si ho někde shlédnete a si ho užijete. nyní vám sem dám základní informace ofilmu, které mám z VillageCinemas.cz.

Žánr: komedie
Země: USA
Délka: 102 min.
Rok: 2009
Přístupnost: od 12 let
Titulky/dabing: české titulky
Režie: Burr Steers
Hrají: Leslie Mann, Matthew Perry, Thomas Lennon, Zac Efron
Oficiální web: http://17againmovie.com/
Obsah filmu:Těsně před maturitou v roce 1989 je Mike O´Donnell (Zac Efron) hvězdou basketbalového týmu a čeká ho skvělá budoucnost. Ve chvíli, kdy se dozví, že se svou přítelkyní Scarlett čeká dítě, se však tohle vše rozhodne zahodit a zvolí rodinný život. O téměř dvacet let později má svá nejlepší léta nenávratně za sebou. Jeho manželství se Scarlett (Leslie Mann) se rozpadá, nevychází mu kariéra, jeho dospívající děti si o něm myslí, že je naprosto mimo a jediný, kdo mu rozumí je jeho starý kamarád ze střední školy Ned (Thomas Lennon). Mike však dostane druhou šanci, a to když se jakýmsi zázrakem znovu ocitne v kůži sedmnáctiletého kluka... Ve snaze udělat některé věci jinak než před dvaceti lety však málem přijde o to nejlepší, co ho v životě potkalo.

Photoshoot for USA Weekend

5. května 2009 v 4:51 | Terry
Poslední článek, než popádim do školy. V půlce dubna jsme se vám zminovala o tom, že Zac nafotil photoshoot pro USA Weekend. Pár fotek jste už zde na blogu mohli vidět, ale nyní se oběvily další. Protože si myslím, že je zbytečné mít chaos v rubrikách, nové fotky, které se oběvily k tomuto photoshootu najdete ve článku, který jsem zveřejnila 11.4.2009 a najdete ho ZDE. Tento photoshoot je fakt dokonalý a Zac je na něm užasně roztomilý, ale kouknete se sami.

Bandslam Photoshoot pro on-line reklamu Avatar Labs

5. května 2009 v 4:42 | Terry |  Vanessa Filmy
Zanedlouho se dočkáme filmu Bandslam, ve kterém hraje Vanessa jednu z hlavních rolí. Společně s Aly Michalka a Gaelan Connell natáčeli on-line reklamu právě na propagaci zminovaného filmu. Mám pro vás pouze 3 fotky, na kterých to Vanesse sluší a doufám, že se dočkáme dalších. Tyto fotky můžeme považovat za první promo fotky k filmu.