Srpen 2009

Buon giorno!

31. srpna 2009 v 12:10 | Terry |  Něco mimo
Buon giorno! Já jsem se s vámi vlastně ani nepřivítala, ale řekla jsem si, že když jsem se s vámi rozloučila, byla by slušnost se i ozvat, že jsem zpět. Vrátili jsme se z jížních čech již ve čtvrtek, ale to jsem se bohužel nedostala na net. V pátek jsem měla moc práce, v sobotu byla u babičky ve vesnici akce, na které jsme nemohla chybět, protože jsem byla v pokladně a jednou tam přišel tak krásný kluk (bylo mu kolem 16), že jsem byla potom celý večer mimo a co se týče neděle, to jsem se vzpamatovávala ze soboty. To byli ale akční dny, ale nyní jsem tu už s vámi a jak jste si všimli, přidala jsem i pár článků. Já jsem si to v jížních čechách s mamkou užila. Měli jsme sebou kola a za dva dny jsme nejeli jenom něco kolem 150 km.

Víckrát jsme na kola nemohli, protože jsem naplánovala akci, která se menuje Simča. Ano, jak jsem psala, tak jsem se sešla s mojí úžasnou netovou kamarádkou Simčou z AshLove.blog.cz. Musim říct, že je to opravdu suprová holčina a jsem hrozně moc ráda, že jsem jí poznala, protože ty 4 hodiny, co jsme spolu strávily, byli nejlepší z celých prázdnin. Byly jsme na pizze, zmrlině, na návštěvě u nich doma, kterou Simča spojila procházkou po jejich městě. Pochopitelně jsme tuto akci zakončily focením, které bylo opravdu zábavné. Doufám, že se brzy setkáme znova a ty třeba za mnou přijedeš do Prahy a podnikneme mega nákupy :o). Jinak jsem trochu nepochopila, proč jsi měla pořás uloženou tu SMS s Mrkvičkou (mě sem tam hrabe, tak píšu bláznivý sms) a jestli mi přebereš Pattinsona, tak uvidíš tu bitku.

Protože Simča chce zveřejnit nějaké fotky z jejích prázdnin, tak chce zveřejnit i naše fotky, ale já jsem začla první. Udělala jsem avatar s námi dvěma a jsem zvedavá, jestli poznáte, kdo je Terry a kdo Simča. Taková hádanka pro ty, kdo mě nikdy neviděli - viděli ale budu hodná. Dám vám nápovědu - ten, kdo se vám zdá vetší blázen jsem já xD

Scany z časopisu Capricho

31. srpna 2009 v 12:00 | Terry |  Scany
Slíbila jsem další scany s Vanessou a jsou tady. Jedná se zářiové číslo brazilského magazínu Capricho, který věnoval Vanesse i titulní stránku. Zatím jsou k dispozici dva scany včetně titulní stránky. Jsou bohužel v malém rozlišení, takže si toho moc nepřečteme, ale aspon jedna pozitivní zpráva. Jsou anglicky.

Scany z časopisu Cosmopolitan UK

31. srpna 2009 v 11:55 | Terry |  Scany
Uděláme vyjímku. Nyni vám přidám za sebou dva články jenom o Vanesse, ale bohužel se zase bude jednat o scany ze zahraničních časopisů. První scany jsou z časopisu a přesněji se jedná již o zářiové číslo. Scany nejsou bohužel v moc dobré kvalitě, ale i tak se dá z nich něco přečíst. Mimochodem, jsou anglicky.

Scany z časopisu Total Girl

31. srpna 2009 v 11:48 | Terry |  Scany
Další scany z dalšího australského časopisu a opět s Ashley. Ano. Tentokrát se ale jedná o časopis Total Girl a i jako v předchozích případech je Ashley na titulní stránce. Na scenech najdete nějaký ten rozhovor, který se netýká jenom Ashley, ale také se zaměří na Aliens in the Attic. Určitě se dovíte mnoho zajímavých a nových věcí.

Scany z časopisu Girlfriend

31. srpna 2009 v 11:43 | Terry |  Scany
Tři scany včetně titulní strtánky z Australského časpisu Girlfriend. Scany se opět týkají Ashley, ale také jejího nového filmu Aliens in the Attic, kterého se dočkáme i v českých kinech. Scany jsou překvapivě, tak přeji příjemné překládaní. Zda by chtěl někdo pomoci s překladem, stačí napsat a my vám ochotně pomůžeme :o)

Scany z časopisu CosmoGIRL!

31. srpna 2009 v 11:39 | Terry |  Scany
Kiki si pořád stěžuje, že nejsou novinky, ale já mám prozatím tři články. Týkají se sice scenů, ale i to se počítá. Nejdříve začneme (asi) německým vydáním časopisu CosmoGIRL!. Našla jsou pouhé čtyři scany, když počítám i titulní stránku. Na scenách najdete článek o Ashley. Myslím, že je to německy. Já němčinu nemám vůbec rádu, je mi to takový nesympatický jazyk, takže to, co se týká němčiny jde kolem mě :o).

Umírám.....

31. srpna 2009 v 10:46 | Kiki |  Něco mimo
ÁÁÁÁ bože dneska zase není moc novinek lidičky co mám dělat??Umírám nudou !

Vanessa Hudgens - Brian Bowen - Photoshoot

31. srpna 2009 v 10:44 | Kiki |  Vanessa Photoshoot


ÁÁÁÁÁÁÁ bože to je tak nádherný nádherný photoshoot!!!Upe boží!!!!Lidičky vážně poslechněte mě a dejte si tyto fotenky do telefonu,ty jsou uplne suprový!Vanessce to tam mocinky mocinky sluší.Tento geniální photoshoot nafotil geniální fotograf jménem Brian Bowen.Moc moc krásný photoshoot.

I dont know........

30. srpna 2009 v 11:25 | Kiki |  Něco mimo
Lidičky já nevím oc Vám mám ted přidat,dnes nejsou žádné newsky .ÁÁÁÁÁÁ chvilku budem muset asi počkat mno áááááá

Baseballový míček podepsaný Zacem

29. srpna 2009 v 12:22 | Kiki |  Zac Akce
Zac Efron Loves Little League
Tento basseballový míček byl podepsán Zacem Efronem a také proto byl ento štastný míček zařazen do aukce na kterou se můžete podívat TADY!
Aukce by měla trvat do neděle 30.srpna.Cena je prozatím stanovena na $228.49.Wow!

Zac on Entourage

29. srpna 2009 v 12:18 | Kiki |  Zac Photoshoot


Zac byl k vidění v seriálu Entourage.Sice nevím o jaký seriál se jedná nebo jestli ho u nás vysílají.
Mno bohužel máme k dispozici pouze dvě fotky.Zacovi to tam sluší.A jak vidíte je tam oblečen ve svém praktickém style oblečení.Tím myslím,že tam na sobě má svoji oblíbenou košili a oblíbené sluneční býle :-).

Scany z rumunského BRAVO GIRL!

28. srpna 2009 v 11:56 | Kiki |  Ashley Tisdale


Tak a tohleje poslední časopis a scany které Vá msem dnes dám :-).Tak toto jsou scany z BRAVO GIRL!.BRAVO GIRL! u nás prodávají jak jistě víte,ale já si ho moc nekupuji.když si ho koupím tak jen proto ,jaký je tam plakát já jsem spíše na ty BRAVA a na ty POPCORNY :-).A co Vy??

Scany z časopisu Sister

28. srpna 2009 v 11:51 | Kiki |  Ashley Tisdale


Tak jak už se říkala objevily se časopisy a scany s Ashley Tisdale.Takže toto jsou scany z časopisu SISTER,ale ihned Vás musím zkalmat,protože tento časopis u nás není k zakoupení (jako obvykle,že???).Mno,alespon mme možnost se pokochta štěstím někoho jiného :-).Jestli budu mít čas tak Vám to přeložím,ale o tom dost pochybuji,protože dneska jdu do kina na Hannu Montanu:The Movie a v 19:30 vycházíme domova tak nevim :-).

Scany z POPCORNU

28. srpna 2009 v 11:39 | Kiki |  Ashley Tisdale


Dnes se objevilo hodně časopisů a sccanů s Ashley Tisdale.Takže začnu s Rumunkým POPCORNEM.
Mno nevím co Vám mám sem k tomu napsat ,protože nerozumím tomu co tam píší ani jedno slovo,protože Rumunsky fakt neumim :-),ale strašně moc jim závidím ty plakáty.U nás mají tak blbý plakáty třeba v BRAVU se někdy objeví plakát,který mě zajímá,ale jinak nic :-).

FAMILY SITE

28. srpna 2009 v 11:34 | Terry, Kiki
Pattinson-Source.blog.cz - Blog je věnován talentovsnému anglickému herci Robertovi Pattinsonovi, který začal s herectvím ve svých teenagerských letech. Kromě herectví zkoušel také modeling. Jeho první větší role přišla v roce 2005, když byl vybrát do role mladého studenta Cedrika Diggoriho v Harry Potter a Ohňivý pohár. Nejvíce se však proslavil v romantickém hororu Stmívání (Twilight), kde hraje jednu z hlavních rolí - upíra Edwarda Cullena. Majitelka Terry

Rihana28.blog.cz - Blog je věnovan hlavním hercům (Zac Efron, vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Lucas Grabeel, Corbin Bleu, Monique Coleman) třídílného filmu High School Musical, který se točil od roku 2006-2008. Na blogu naleznete spoustu informací, novinek, grafiky a dalších zajímavostí. Majitelka Kiki

Twilight-Saga-Source.blog.cz - Blog je věnován Twilight Sagas (Twilight, New Moon, Eclipce, Breaking Dawn), která je natočena podle stejnomených knižních předloch, kterých je autorka Stephenie Meyer. Majitelka Kiki

FANLIST

28. srpna 2009 v 11:33 | Terry & Kiki
Jsi fanoušek Zaca Efrona, Vanessy Hudgens, Ashley Tisdale, Lucase Grabeela, Corbina Bleua, Monique Coleman, HSM, nebo některých filmů, ve kterých si tyto herci zahráli? Tak neváhej a zapiš se do našeho FanListu. Jak fanlist funguje? Je to scela jednoduché. Vyplníš údaje, které najdeš na konci články a my tě přidáme mězi fanoušky a to je vše. Opravdu jednoduché, nemyslíte?Pro ty, co si přejí být v našem FanListu, ať prosím vyplní údaje, které se nachází níže. Údaje označené * jsou povinné. Seznam fanoušků naleznete ZDE. Pro jakékoliv dotazy a nejsnosti se obracejte do komentářů.

* Přezdívka:
* E-mail:
Web/Blog:
* Věk:
* Město
* Jsem fanoušek:Vanessa - Photoshoot - Ian White

28. srpna 2009 v 11:32 | Kiki |  Vanessa Photoshoot


Užasi před rokem nebo dvoumi rokami se objevil tento photoshoot,ale neobjevily se všechny fotky ,ale dnes je máme už k dispozici.Vanesse to na těch nových fotkách moc moc sluší a tak sem neváhala a hned sem si je dala do telefonu a radím Vám abyste udělali to samé,protože tyto fotkyj sou nádherné.Mimochodem tento nádherný photoshoot nafotil fotograf Ian White.

New Photoshoot - Zanessa - Matt Jones 2008

28. srpna 2009 v 11:26 | Kiki |  Zanessa Photoshoot


Vanessa a Zac nafotili nový photoshoot,který nafotil fotograf jménem Matt Jones v roce 2008
Nějaké fotky jsou barevné a nějaké černobíle,ale podle mě jsou ty barevné hezčí.Zanesse to tam moc moc sluší a je vidět ,že se mají moc rádi a podle mě ty zvěsti o tom že se Zanessa co nevidět spolu rozejde jsou jen drby nic víc :-).

New promo k Aliens in the Attic

28. srpna 2009 v 11:21 | Kiki |  Ashley Tisdale


Jak všichni víme,Ashley natočila svůj nový film s názvem Aliens in the Attic a ted se objevily dvě nové promo fotky k tomuto filmu.Už bych ten filmík chtěla vidět,ale k nám se dostane nejpozději nebo spíše nejdříve za rok :-(.Mno což musíme si počkat

Ashley s mamkou na obědě v Toluca Lake

28. srpna 2009 v 11:17 | Kiki |  Ashley Tisdale


Ashley a její mamka Lisa si spolu vyšli na oběd.Ashley to jako vždy oc slušelo ,ale dneska se moc neusmívala,což mi je docela líto,ale co každý nemusí bejt jako sluníčko každej den.Že jo??:-).
Ashleyinka měla na sobě takové krásné šatičky.Ty bych si ihned koupila :-).