Červen 2010

Vanessa odchází z domu svých přátel => 29.6.2010

30. června 2010 v 19:56 | Simča |  Vanessa Paparazzi
ZacDavidEfron.blog.cz (kopírovat jen se ZDROJEM!)
Dobrý večer. Doufám že jste si dnešní poslední červnový den užili. Teď k novince. Vanessa byla viděna včera (29.6.) jak odcházela z domu svých přátel. Vanessa měla na sobě hezký - pohodlný outfit, který k ní sedí.. =)

Vysvědčení, anebo to co sem nepatří..

30. června 2010 v 12:36 | Simča
Ještě jednou dobré poledne, nebo spíše ahoj.. =) Dneska nám tady v Kaplici zkončil školní rok 2009/010. Musím říct že sem ráda, ale i nešťastná. S tímto rokem zkončí hodně věcí. Zkončí nám bitky s deváťáky o plakát, zkončí nám pošťuchování s nimi, provokování, volné hodiny.. =(.. Nikdy už je nebudeme potkávat na chodbách a slyšet ty jejich keci.. Včera jsme měli s nimi rozlučku a přiznám se vám, skoro celou sem jí obrečela. V každý třídě mi odcházel někdo, koho sem měla opravdu ráda, a ten kdo mi bude opravdu chybět.. =(.. Ale proč jsem také šťastná..? Dnes na 2 měsíce jsme radostně vykročili pravou nohou ze škole. V ruce sme si nesli každý své vysvědčení. Někdo je na něj hrdej jako třeba já, ale nikdo má i vztek na učitele. Spíš než ne učitele by měl mít vztek na sebe, ale to je na kadžým. Teď zpět ke mně. Já měla na vysvědčení osm 2, takže mě "prospěla s vyznamenáním" neuteklo, stejně jako pochvaly rodičů.
Nebudu tento článek už víc prodlužovat, jen se zeptám: Co máte v plánu o prázdninách? Co bylo na vysvědčení?
Budu jen ráda když mi někdo odpoví.. =)
                                                              Simča

Zac => rozhovor o filmu Charlie st. Cloud

30. června 2010 v 12:29 | Simča |  Zac Videa
Další článek bude po delší době věnován Zacovi Efronovi. Zac poskytl rozhovor pro pořad ETonline Kevin. Řeč byla jak jinak než o jeho novém filmu Charlie st. Cloud. Kdo se učíte angličtinu tak jistě víte víc, ale já bohužel nic nerozumim, proto se musim spokojit s tím, co je na webu napsáno.. =(

Vanessa odchází z hodiny jógy => 29.6.2010

30. června 2010 v 12:25 | Simča |  Vanessa Paparazzi
ZacDavidEfron.blog.cz (kopírovat jen se ZDROJEM!)
Dobré poledne. Dnešek neni moc bohatý na novinky, ale tak se už na ně vrhnem. Vanessa byla viděna když odcházela z hodiny jógy ve Studio City. Vanesse to moc slušelo a ještě jen dodám že se tomu tak stalo včera (29.6.).. =)

Vanessa => photoshoot pro Glamour magazin (2010)

29. června 2010 v 12:12 | Simča |  Vanessa Photoshoot
ZacDavidEfron.blog.cz (kopírovat jen se ZDROJEM!)
Dobré polendne. Dnes vám přidávám ještě dřív než včera, protože jsme měli (smutné) loučení s deváťáky, který jsem skoro celí obrečela =(. Ale to sem nepatří, to shrnu (možná) zítra. Tak k novinkám. Nedávno jsem vám přidávala článek, který obsahoval scany z Amerického časopisu Glamour (článek najdete ZDE). A nyní vám přidávám samotný shoot. Je opravdu povedený a jeho autorem je Matthias Vriens-McGrath. Vanessa je na něm opravdu krásná a tyto fotky mi připadají sexy.. =).. Ještě jen připomenu že byly nafoceny letos. tak teď se už rychle koukněte..

Zac na Basebollovém zápase => 27.6.2010

28. června 2010 v 18:28 | Simča |  Zac Paparazzi
ZacDavidEfron.blog.cz (kopírovat jen se ZDROJEM!)
Dobré odpoledne. Novinek je pořád hrozně málo, ale teď vám s radostí přidám ještě jeden článek. Týká se Zaca Efrona. Zac byl vyfocen na basebollovém zápase, kde se utkali Dodgers z LA proti
Yankees z New Yorku. Fotek je zatím jen 6, a my můžeme jen doufat že se objeví další =).

Vanessa na nákupech v Malibu => 27.6.2010

28. června 2010 v 13:00 | Simča |  Vanessa Paparazzi
ZacDavidEfron.blog.cz (kopírovat jen se ZDROJEM!)
Dobré odpoledne. =) Novinek je dne oprvadu málo tak i přes to nebudu nic protahovat a rovnou se na to vrhnu. Vanessa byla viděna na nákupech, které uskutečnila v Cross Creek a Planet Blue. Oba oblíbené obchody se nacházejí v Malibu. Planet Blue máte spojený spíše s Ashley, ale Vanessa si tam také zašla.. =) Van to moc slušelo, tak se koukněte níž.. =)

Blendy => by Simča 0.3

27. června 2010 v 19:24 | Simča |  Blendy
Ještě jednou vás tu zdravím. Novinek dneska je opravdu málo, takjsem se rozhodla zabrousit ve svích grafických složkách a aspoń vám sem dát ty moje 3 nové blendy. Všechny jsou s Ashley Tisdale, nevim proč ale s Ash se mi dělají blendy nejlíp. Budu moc ráda když se kouknete a okomentujete.. =) Kdyby chtěl někdo čistou náhodou kopírovat tak pls jen se zdrojem.. =)

Ashley s fanouškem

27. června 2010 v 8:21 | Simča |  Ashley Tisdale
ZacDavidEfron.blog.cz (kopírovat jen se ZDROJEM!)
Dobré táno. Dnes začínáme takhle brzo, protože za pár hodin budu muset odjéct z města a pak bych musela aktualizovat až večer. Tak k novinkám. Ashley zveřejnila na svém Twitteru novou fotku. Určitě jste poznali že Ash má blonďaté vlasy, takže fotka pochází z natáčení  Sharpay's Fabulous Adventure. Ashley je na fotce s filmovím kolegou Austinem Butlerem a fanouškem, který také zveřejnil své jméno a jmenuje se Bradley Perry. Doufejme že se nám ukáží v brzké době další fotky, protože co se týká Ashley, tak moc novinek není.. =(

Ashley => trailer k filmu Hellcats

26. června 2010 v 19:57 | Simča |  Ashley Tisdale
V minulím článku jsem se zmínila že se dnes na blogu vystřídají všechny star, které často aktualizujeme. Tak jistě nyní už tušíte o kom bude řeč.. =).. Obejvil se další trailer k Ashleyinu novému filmu, o kterém jsem už pár dní neslyšely, ale vy si ho jistě moc dobře pamatujete- Hellcats. trailer je docela v dobré kvalitě a čim dál tim víc se na film těšim.. =)

Zac => photoshoot by Christa Renee (2009)

26. června 2010 v 19:51 | Simča |  Zac Photoshoot
ZacDavidEfron.blog.cz (kopírovat jen se ZDROJEM!)
Dnešní den se nám zde na ZacDavidEfron.blog.cz vystřídají všechny celebrity o kterých tento blog je. Musim říct že to už tu dlouho nebylo.. =) A teď zpět k článku. Podel úvodní fotky jste už jistě poznali že se bude jednat o Zaca Efrona. Objevilo se další pokračování shootu který pochází z roku 2009 a jeho autorem je Christa Renee. Nejsem si jistá jestli jsem vám přidávala už nějaké fotky nebo jsou to první. Ale jistě se na ně koukněte.. =)

Vanessa v časopise Glamour => USA, srpen 2010

26. června 2010 v 19:45 | Simča |  Vanessa Zajimavosti
ZacDavidEfron.blog.cz (kopírovat jen se ZDROJEM!)
Dobrý večer. Včera jsem vám přidávala článek, ve kterém byla Vanessa na titulní stránce časopisu Glamour, které vyjde v srpnu v USA. Dneska vám přidávám dá se říct pokračování tohoto článku. přidáám totiž fotky přímo z časopisu. Myslím si že shoot bude opravdu krásný. Koukněte se určitě na již zmi%nované fotky, protože Vanessa je na nich opravdu sexy.. xD

Vanessa na titulní stránce časopisu Glamour => USA, srpen 2010

25. června 2010 v 18:24 | Simča |  Vanessa Zajimavosti
ZacDavidEfron.blog.cz (kopírovat jen se ZDROJEM!)
Vanessa se objevila na titulní stránce srpnového vydání časopisu Glamour. Vanessa drží v náručí dvě koťátka, proto jsem také usoudila že se jedná o noví photoshoot kterej my jsme bohužel ještě nemohli nikde vidět a můžeme doufat že se brzy objeví. Ale i z titulní stránky můžeme poznat že to bude povedený shoot.. =)

Vanessa => neznámá fotka

25. června 2010 v 18:18 | Simča |  Vanessa Akce
ZacDavidEfron.blog.cz (kopírovat jen se ZDROJEM!)
Dobrý podvečer. Název není přesný, ale nevím jak ho nazvat tak si určitě přečtěte tento článek.. Vanessa poskytla rozhovor pro časopis Frida, ten se nám ale zatím bohužel neobjevil. Objevila se jen jedna fotka z intervia. Nesse to na fotce opravdu slušelo, tak jen můžeme doufat že se objeví i video.. =)

Vanessa odchází z Coffee Bean => 22.6.2010

23. června 2010 v 20:15 | Simča |  Vanessa Paparazzi
ZacDavidEfron.blog.cz (kopírovat jen se ZDROJEM!)
Dpbrý večer. Dneska odoledne jsem vám přidávala jen jeden článek a myslela jsem si že bude poslední a to jsem se mýlila. Tento článek se bude týkat také paparazzi fotek, ale nebude na nich nikoliv Ashley T. , ale Vanessa Hudgens. Vanessa byla viděna jak včera (22.6.) odcházela z Coffee Bean, a jak už napovídá název, nebo my už  to spíše víme, tak si tam zakoupila kávu. Vanesse to moc slušelo, rozhodně nebudete litovat když kliknete ne celý článek.. =)

Ashley odchází z restaurace One v Torontu => 19.6.2010

23. června 2010 v 13:15 | Simča |  Ashley Tisdale
ZacDavidEfron.blog.cz (kopírovat jen se ZDROJEM!)
Dobrý odpoledne. Dnešní den začneme Ashley. Ashley byla společně s Austinem Butlerem (není bohužel na fotce) když odcházeli z restaurace ,,One", která se nachází v Torontu a poté jak šli do hotelu. bohužel se nám oběvila jen jedna fotka, ale tak třeba se objeví další. Ještě dodám že se tomu tak stalo 19.6., což byla sobota.=)

Ashley na Perez Hilton After party => 20.6.2010

22. června 2010 v 19:06 | Simča |  Ashley Tisdale
ZacDavidEfron.blog.cz (kopírovat jen se ZDROJEM!)
O tomto víkendu, konkrétně v neděli (20.6.) pořádal celému světu známí  Perez Hilton svou after párty, která se konala v Torontu. Zatím se objevili jen 2 fotky, z toho je Ashley na jedný s Perezem a na druhé se svím fanouškem, který měl opravdu štěstí že se s ní mohl potkat.. =)

Zac na pláži na Hawaii => 19.6.2010

22. června 2010 v 18:59 | Simča |  Zac Paparazzi
ZacDavidEfron.blog.cz (kopírovat jen se ZDROJEM!)
Dobrý podvečer. Dnes moc novinek není, ale i přes to se na ně rychle vrhnem, abych mohla dodělat to, co mám na blogu už delší dobu rozdělanýho..=) Zac byl společně se svím bratrem Dylanem a ještě s Taylorem Steeleem viděna na pláži na Hawaii. Více informací bohužel nemáme. Musím říct že Zac má opravdu krásné tělo, protože na těchto fotkách nám ho krásně vystavil na obdiv.. =)

Vanessa na nákupech => 19.6.2010

21. června 2010 v 19:42 | Simča |  Vanessa Paparazzi
ZacDavidEfron.blog.cz (kopírovat jen se ZDROJEM!)
Jak jsem slíbila tak také splním. Přidávám vám fotky na kterých jistě poznáte Vanessu Hudgens, když odcházela z nákupů. Vanessa nakoupila opravdu hodně květin a co s nimi chtěla dělat, tak o tom můžeme jen spekulovat. určitě aspoň pár z vás se přikloní ke mně, když napíšu že si chtěla jen vyzdobit dům.. =)

Vanessa jde z hodiny Jogy => 19.6.2010

21. června 2010 v 19:26 | Simča |  Vanessa Paparazzi
ZacDavidEfron.blog.cz (kopírovat jen se ZDROJEM!)
Tento článek nevěnuji Ashley, ale už Vanesse.. Vanessa byla viděna jak odchází z haly, kde měla tréning Jogy a později jak šla na nákup, ale to až v dalším článku. Ještě dodám že se tomu tak stalo ve Studio City už v sobotu (19.6.). Vanesse to moc slušelo a konečně se po dlouhé době na nás i usmála.. =)