Srpen 2010

Simča -- HIATUS!!

6. srpna 2010 v 15:00 | Simča
ZacDavidEfron.blog.cz
Chci se vám omluvit za svou neaktualizaci, ale hned vám to vysvětlím.. Jsou prázdniny.. Já jezdím obtýden kousek za město, kde nemám přístup k pc. Beru si sice ntb sebou, ale neni tam možnost připojení k internetu. Když už jsem po týdnu doma, tak se snažím být se svými kamarády a když se mi nechce ven tak si s nima aspoň píšu. Takže na blog mi nezbývá bohužel moc času. Stejné to bylo i s timto článkem. Už jsem ho chtěla přidat kdy, ale pokaždý mi do toho něco "vlezlo". Teď sice prší a já jsem nemocná, ale jsem doma jen na dnešní dopoledne a odpoledne zase odjíždím. Blog bych chtěla zase rozjéct někdy v září, takže doufám že mi s tim Terry pomůže.
Simča - Offline
Terry - ???
Doufám že mě pochopíte. Takže si užijte zbytek prázdnin a doufám že sem budete chodit nadále.. x)

Zac v Goog Day Atlanta => 13.7.10

6. srpna 2010 v 10:42 | Simča |  Zac Akce
ZacDavidEfron.blog.cz

Zac pokračoval 13.7. v propagaci jeho nového filmu Charlie st. Cloud, v ranním pořadu Good Day Atlanta. Fotek je celkem 17 a nechybí samozřejmě ani fotky ze zákulisí. Tak se jistě koukněte.. x)

Zac v Goog Day Philadelphia => 12.7.10

6. srpna 2010 v 10:37 | Simča |  Zac Akce
ZacDavidEfron.blog.cz

Tyto fotky pocházejí z 12.7. a to z pořadu Good Day Philly, kde Zac zahájil své promo akce k novému filmu Charlie st. Cloud. Na fotkách to Zacovi moc sluší a i když je to poměrně starší novinka, tak se určitě na tyto fotografie koukněte.. x)

Zac na promo akci ve Philadelphii =>12.7.10

6. srpna 2010 v 10:27 | Simča |  Zac Akce
ZacDavidEfron.blog.cz

Dobré ráno. Promiňte za mou neaktualizaci, ale dnes v 15:00 si přečtěte více.. Zac zahájil promo akce k filmu Charlie st. Cloud a první zastávka byla v televizní stanici NBC10, kde poskytl rozhovor, který najdete společně s fotkami v celém článku.. x)