Září 2010

Hellcats => The Prisioner's Song (video)

30. září 2010 v 20:06 | Simča |  Ashley Tisdale
Poslední dnešní článek se bude týkat Ashley. Je to už nějakej ten den co jsem vám naposledy přidávala nějaký článek o Hellcats. Tento článek obsahuje video k 5. dílu, který se nazývá The Prisioner's Song.
+ připomínám zápis nových + starých AFFS zde!

Vanessa na představení nového parfému => 29.9.2010

30. září 2010 v 19:21 | Simča |  Vanessa Akce
ZacDavidEfron.blog.cz
Od paparazzi fotek teď na chvilku přeskočíme na fotky z jedné akce. Vanessa byla společně s Brittany Snow, představovat včera (29.září) nový parfém značky GUESS Seductive. Tato akce se konala v Los Angeles. určitě se na fotky koukněte, protože Vanessa je na nich úžasná..
+ připomínám zápis nových + starých AFFS zde!

Vanessa odchází z oběda => 28.9.2010

30. září 2010 v 19:15 | Simča |  Vanessa Paparazzi
ZacDavidEfron.blog.cz
Dnešní články jsou převážně věnované Vanesse, což je po delší době. Vanessa byla viděna v úterý (28.září) když odcházela se svím kamarádem z restaurace, kam si zašli na společný oběd. Ještě jen dodám že restaurace se nachází v LA.
+ připomínám zápis nových + starých AFFS zde!

Vanessa na trhu s ovocem => 26.9.2010

30. září 2010 v 19:11 | Simča |  Vanessa Paparazzi
ZacDavidEfron.blog.cz
Po delší době aktualizuji složku o Vanesse. Vanessa byla viděna v neděli (26.září) na trhu s ovocem, konkrétně v LA. Vanesse to moc slušelo a po opravdu dlouhé době se na paparazzi i usmála...
+ připomínám zápis nových + starých AFFS zde!

Zac odchází ze salonu => 27.9.2010

30. září 2010 v 19:04 | Simča |  Zac Paparazzi
ZacDavidEfron.blog.cz
Dobrý večer. Zac byl viděnv pondělí (27.září) jak odchází ze salonu v Beverly Hills. Bohužel nám není známo o jaký salon se jednalo, ale když je Zac muž, tak si myslím že šlo o kadeřnický salon..
+ připomínám zápis nových + starých AFFS zde!

Kontrola Affiliates (+ zápis nových)

28. září 2010 v 13:52 | Terry |  Něco mimo
ZacDavidEfron.blog.cz
Dobrý den. Já vím, že toto zde již nebylo několikrát, ale bohužel to musím udělat znova. Jedná se o zápis affiliates. Každý z našeho týmu čas od času spřátelí, ale pravdou je, že málo kdy blogy zapíšeme do seznamu. Proto bych vás chtěla poprosit, zda by jste nebyli tak hodní a ten kdo je naším affiliates, nebo se jím chce stát, aby se zapsal do toho článku. Článek bude nějakou tu dobu otevřen, takže opravdu každý, kdo by měl zájem se stihne zapsat. Čím více lidí se zapíše, tím budeme pochopitelně radči. Děkujeme
Za krásně upravenou fotku vděčím své kamarádce GabyBVB. Zachránila jsi mě, děkuju :o*

Prosíme komentáře ve tvaru:
  • Jméno/přezdívka:
  • Adresa blogu:
  • Zaměření blogu:

Bla, bla, bla... Aneb SimusQa mluví

27. září 2010 v 21:22 | Simča
Dobrý večer ještě jednou. už je to hodně dlouho co jsem vám napsala nějaký článek mimo HSM cats. Tak teď ho píšu..x) Budou to sice nesmysli, ale to je jedno. Co škola? U mě pecka.. V pátek sme byli v grafitovích dolech, takže si to asi umíte představit, když mládež z měst se dostane do dolů.. Dostali jsme slušivé "kombinézy", gumovky, návleky, přilbu a baterku, pak jsme jeli 1200 metrů "vláčkem" v podzemí, kd ebyla tma, takže si to asi víte jaký to je když si sedne holka (já) vedle kluka (kámoš).. Chtěla sem ho zabít, ale to by bylo na dýl a pochybuji že jste to stejně někdo dočetl sem. Jinak ve škole není ani nuda. Jsme tam poslední rok, takže děláme bordel. Jedinej kdo nás zkrotí je náš fyzikář a písnička kterou zpíváme při hudebce. Vkládám jí přímo sem..↓
Co Vy a škola?
Jinak jsem vám chtěla dát svou fotku do tohoto článku, ale radši jsem si to rozmyslela, protože nechci přijít o ty návštěvníky co tu mám. Já asi budu končit, stejně pochybjuji že to hodně lidí přečetlo až sem.. x).. Tak přeji vám hezký zbytek večera..x)
+ můj milovanej song
For Terry: Terry, máme nové AFFS (justinbieber-world.blog.cz), takže pokud si čteš tenhle článek, tak tě chci poprosit jestli bys nemohla přidat..x) Děkuji..x0*..

Nové fotky k seriálu Hellcats (Beale St. After Dark)

27. září 2010 v 19:51 | Simča |  Ashley Tisdale
ZacDavidEfron.blog.cz
Dobrý večer. Dneska bohužel moc novinek nemáme.. Jen jednu. Tuhle situaci nám zachránil opět seriál Hellcats. Oběvili se fotky z celého 3. dílu, který nese název Beale St. After Dark. Tento díl jsem tady na blogu již zmiňovala, tak doufejme že se objevý fotky z dalších dílů..

Hellcats => Nobody Loves Me But My Mother (video) 0.2

26. září 2010 v 21:18 | Simča |  Ashley Tisdale
Nebyl by den co by se neobjevil článek o Ashley. Konkrétně o seriálu Hellcats. Dnešní den nebude vyjímkou. Objevila se ukázka ze 4. epizody, která nese název Nobody Loves Me But My Mother. Podobný článek jsem vám přidávala už jednou, ale toto video ještě nikde nebylo k vidění..

Zac => scan z magazinu Cosmogirl (Nizozemí)

26. září 2010 v 21:14 | Simča |  Zac Zajimavosti
ZacDavidEfron.blog.cz
Posledním článkem který se bude týkat Zaca bude scan. Jedná se o scan z nizozemského magazinu Cosmogirl a určitě jste již poznali že se jedná o Zaca Efrona.

Zac => photoshoot by Ben Watts (2010)

26. září 2010 v 21:11 | Simča |  Zac Photoshoot
ZacDavidEfron.blog.cz

Dalším článkem se vrátíme jen k zacovi. Objevil se photoshoot, který Zac nafotil v leotšním roce. Autorem photoshootu je Ben Watts. Zacovi to na fotkách velmi sluší a nebojím se říct že tento patří mezi ty nejpovedenější..

Zanessa na nákupech v LA => 23.9.2010

26. září 2010 v 21:03 | Simča |  Zanessa Paparazzi
ZacDavidEfron.blog.cz
Po velmi dlouhé době tu máme článek, který se týká Zanessy. Zac s VAnessou byli viděni, po té co uskutěčnili nákupy v nákupním centru Urban Outfitters, LA. Zac i Vanessa se nám bohužel na fotkách schovávali..

Hola, hola ....

25. září 2010 v 23:59 | Terry |  Něco mimo
Ahojky!!! Zdravim vás v mojí oblíbené hodince. Předem vás upozornuju, že tento článek bude na úrovni 10-ti letýho dítěte, tak čtení na vlastní nebezpečí :D. Já jsem přes týden tak hotová, že se nestíham ani ozvat. Každé ráno bych ve vlaku nejradši spala (většinou nemužu, protože někdo spamuje můj mobil, že prde), ale potom mě čeká procházka po Praze než se dostanu ke škole a to mě ta zima tak napůl probere. Pamatuju na minulý rok, jak jsme všichni nadávali, že chodíme domů kolem 14:00 a ted jsem ráda za to, když se dostanu domů do 16:30 :D. A jak se máte vy? Já se prostě potřebuju vypsat (po čase mam dorou náladu). Chystala jsem přidávat články už včera, ale nějak mi to nevyšlo :(. Měla jsem taneční, kde si připadam jak největší blbec, ale když pro mě přišel tak úžasnej kluk, který se mi líbí, už teď jsem si řekla, že ho musim ulovit i příští týden. Ale když jsem dneska s kámoškou řešila jak se jmenuje, tak to si nejsem moc jistá. A když jsem se vrátila z tanečních přišel další šok. Šla jsem na Twitter a když chci, aby mi někdo slavný odepsal, tak spamuju, jak říká Gaby. Ale tentokrát jsem napsala pouze jednou mé nejoblíbenější skupině a oni mi odepsali hned "LOVE YOU" a to oni skoro nikomu neodepisují. A to je ten jediný důvod, proč jsem se nedostala na blog, protože ještě teď jsem z toho v šoku. Když si představim, že jeden z těch 4 hot kluků mi to napsal (vím, že to je ujeté, ale aspoň Gaby mě chápe). A to mě rodiče nechtějí pustit na jejich koncert v Londýně, hlavně, že mam lístky na Lady Gagu až bude v Praze. Jde na její koncert v Praze někdo? A nebo je někdo z vás z Prahy a nechce jít v pondělí na party na Praze 1? Tolik otázek na vás, ale kdyby jste chtěli, tak napište a nebo kdyby měl někdo twitter a chtěl by následovat, klidně :D:D. A ještě mam poslední otázku a rozloučím se s vámi. Dali jsme k reklamaci modem, takže máme půjčený, ale nejde mi na něm nastavit wi-fi. Nevěděl by někdo jak na to? To, že jsem připojila net aspon na jeden pc, je už nadlický ukol. Tak se mějte a přídávam vám jednu písničku. Jako když jsem jí slyšela poprvé z toho textu jsem nemohla, ale znam lepší provedení než od Bowling For Soup (tato ukázka) a to pochopitelně od mojí nejoblíbenější skupiny a velmi mě uklidnuje, že Simče se nelíbí, ale my prostě s Gaby víme svoje :D.

Dobrou noc, vaše TerryAllStar <33 (moje twitter přezdívka :D)


Vanessa na akci AXE Music One Night Only => 21.9.2010

24. září 2010 v 21:29 | Simča |  Vanessa Akce
ZacDavidEfron.blog.cz
A teď zpět na chvilku k Vanesse. Vanessa byla 21.9. (úterý) na akci, která nesla název AXE Music One Night Only a konala se v Hollywoodu. Více bohužel o té akci nevíme, ale akce byla asi "dobrá" protože jde vidět že se vanessa bavila..x)

Zac na letišti v LA=> 21.9.2010

24. září 2010 v 21:22 | Simča |  Zac Paparazzi
ZacDavidEfron.blog.cz
Zac byl 21.9. paparazzi přistižen na letišti, když se vrátil z australské propaga jeho nového filmu Charlie st. Cloud.

Zac jde do dětské nemocnice => 21.9.2010

24. září 2010 v 21:19 | Simča |  Zac Paparazzi
ZacDavidEfron.blog.cz
Teď se ještě tak trochu vrátíme k předchozímu článku. Přidávala jsem vám fotografie na kterých byl Zac se svou nemocnou fanynkou a nyní vám přidávám fotky na kterých byl Zac přistižen když šel do již zmiňovaný nemocnice, která se nachází v Sydney.

Zac na návtěvě v dětské nemocnici => 21.9.2010

24. září 2010 v 21:15 | Simča |  Zac Paparazzi
ZacDavidEfron.blog.cz
Tento článek bude velmi podobný tomu předchozímu. Zac navšítvil v Sydney (Austrálie) nemocnici, kde leží pacientka která se jmenuje Olivie a má nevyléčitelnou nemoc. Zac jí navštívil 21.9. a jestli jsem článek dobře pochopila, tak se jednalo o soukromou premiéru jeho nového filmu Charlie st. Cloud.

Vanessa na návštěvě v nemocnici Sunrise => 16.9.2010

24. září 2010 v 21:07 | Simča |  Vanessa Paparazzi
ZacDavidEfron.blog.cz
Promiňte že jsem tu zase až teď ale měla jsem nějaké vyřešování. Přejdeme na chvilku k Vanesse. Vanessa byla na návštěvě v nemocnici, Las Vegas. Vanessa tam společně s Brittany Snow navšívila holčičku jménem Lexi, které je 9 let a má nevyléčitelnou nemoc v rámci projektu Make-a-Wish Foundation.

Stills fotky k seriálu Hellcats (Ragged Old Flag...Football)

24. září 2010 v 17:14 | Simča |  Ashley Tisdale
ZacDavidEfron.blog.cz
Články k Ashley ukončím stejně jako jsem je začala, a to seriálem Hellcats. V poslední době je tento seriál žhavím tématem, tak ani není divu že se pořád bavíme jen o něm. Teď jsem ale trochu odbočila. Objevili se stills fotky k 6. dílu, který nese název Ragged Old Flag...Football. Tyto fotky nejsou jako většina z ateliéru, proto jsou celkem i zajímavé..

Hellcats => Nobody Loves Me But My Mother (video)

24. září 2010 v 17:09 | Simča |  Ashley Tisdale
Fotký střídají video. Tohle video je opět k seriálu Hellcats z dílu s názvem Nobody Loves Me But My Mother. Pokud mě paměť neklame, tak jsem se už o tomto díle tady na blogu už jednou zmiňovala..x)