Říjen 2010

Hola amigos :)

31. října 2010 v 23:28 | Terry |  Něco mimo
ZacDavidEfron.blog.cz
Ahojky. Normálně já se cítím blíženě, nebo já nevim jak jitnak to říct. Začínám článek opravdu divně, ale je to pravda. Jak Simča napsala článek o tom, že na blog nechodí moc lídí, tak vašich komentářů si opravdu vážíme, ale taky se dočítam zajímavé věci, jako to, že jsem nechala blogu? To VŮBEC  neni pravda! Vím, že tu od prázdnin moc nejsem, ale za prvé jsem v prváku, kde se mi opravdu nedaří a za druhé máme vážné rodinné problémy, o kterých Simča dobře ví. Vím, že je to vůči blogu nespravedlivé, ale teď je opravdu důležité, abych byla s rodinou, nebo o ní můžu opravdu přijít. Před pár týdny mi umřela babička, kterou jsem měla moc ráda a teď nastala další vážná koplikace. Opravdu dám přednost raději rodině před blogem, i když to neni fér, ale myslím si, že Simča je taková kamarádka, která to chápe a kdyby nastala tato situace u nich ví, že já bych udělala to stejné a starala se o tento blog co nejlépe (a tím doufám, že vy budete na vždy úžasná rodina). Vážně jsem s tímto blogem neskončila, jen tomu musím dát čas, abych se opět naplno vrátila. Mám sice spoustu aktivit (doučování z angličtiny, zumbu, taneční, ...) ale slibuju vám, že to zvládnu a brzy mě tu uvidíte v plném nasazení, abych to mohla Simče oplatit a za všechno jí poděkovat ... a to především za to, jaká je úžasná kamarádka, se kterou mohu probrat vše a především naše velké trable a to kluci :). Ale velké dík patří také návštěvníkům a Affs, kteří věří, že tento blog má cenu. Moc děkuju za tuto důvěru, pomáhá nám to :)

+ písnička od Katy Perry, která se mi moc líbí a má i úžasný klip, jop a ten obrázek ... to je napodobenina mé nejoblíbenější skupiny, to bude vědět asi jen Gaby + MOJE VELKÁ SEGRA TÁNIČKA <3 ... boom boom boom :)


Twitter => Ashley s Robbieem Jonesem

31. října 2010 v 20:57 | Simča |  Ashley Tisdale
ZacDavidEfron.blog.cz
A ještě jedna fotka z Twitteru. Opět na ní můžete poznat Ashley Tisdale, ale tentokrát s Hellcats star Robbieem Jonesem, s kterým se Ashley seznámila při natáčení již zmiňovaného seriálu.

Twitter => Ashley se svým trenérem

31. října 2010 v 20:52 | Simča |  Ashley Tisdale
ZacDavidEfron.blog.cz
Ashley přidala na svůj Twitter fotku se svým trenérem. Mat měl být převlečený za Savannah, tedy za naší Ashley. Podobu teda nějak nevidim, ale koukněte se na fotku..x)

Hellcats => Back of a Car (video)

31. října 2010 v 20:30 | Simča |  Ashley Tisdale
objevila se ukázka k seruálu Hellcats. Jedná se o 7. díl s názvem Back of a Car. Pokud jsem video dobře pochopila tak se bude jednat buď o Haloween nebo o nějakou retro párty. No nechme se překvapit.

Hellcats => The Match Game

31. října 2010 v 20:25 | Simča |  Ashley Tisdale
ZacDavidEfron.blog.cz
Objevili se fotky ze 7. dílu seriálu Hellcats, ktrý nese název The Match Game. Fotek je opravdu hodně a většina je v dobré kvalitě, takže se koukněte.

Vanessa jde na natáčení Journey2: The Mysterious Island => 28.10.2010

31. října 2010 v 20:20 | Simča |  Vanessa Paparazzi
ZacDavidEfron.blog.cz
Vanessa byla viděna ve čtvrtek (28.října) na natáčení nocého filmu Journey 2: The Mysterious Island. Tento fil se natáčí na Hawaji.

Přečti si to a okomentuj.. Prosím

28. října 2010 v 19:48 | Simča
Dobrý večer. Budu vám sem psát ty svoje moudra, ale byla bych ráda kdyby jste si to přečetli a SB se tomuto článku nevyhíbali, jak to většinou dělají.
Co to je za návštěvnost? Kde sou ty časy kdy ZacDavidEfron.blog.cz patřil mezi ty s nej návštěvností? Já si myslím že se ni  nezměnilo. Aktualizuje se častěji než dřív a vy nám to takhle oplácíte? To sme tu snad pro legraci?! Design si myslím že jě pěknej, úpravu článku se snažíme mít dobrou a SB se taky zapisujou.. A co se vám tu nelíbí? Co chcete změnit? Včem sou jiný blogy lepší? My tohle tady děláme pro VÁS a myslíte si že nás to bude bavit do nekonečna když vy sem nechodíte? Já si myslim že NE! Musí se s timhle něco udělat. Chci aby tento blog patřil mezi ty nej. Snažím se já i Terry, která má teď těžké období takže za to nemůže. A vy? Vy napíšete pár komentářů za den a to je všechno. Samozřejmně že většina SB (nebudu jmenovat) píšou častěji, ale to sem nepatří.
Konči ms timto článkem. Čekám aspoň pár VYJÁDŘENÍ!

Hellcats => nová promo fotka

28. října 2010 v 13:55 | Simča |  Ashley Tisdale
ZacDavidEfron.blog.cz
Dobré odpoledne. Dnešní den opět zachránila Ashley tisdale. Objevila se další promo fotka k seriálu Hellcats. Tahle fotka je pro nás úplně nová, neměli jsme možnost jí vidět ani na plakátech, nikde. Tak se určitě koukněte, je povedená.
+ připomínám zápis nových + starých AFFS zde!

Sharpay's Fabulous Advature => první ukázka

27. října 2010 v 17:36 | Simča |  Ashley Tisdale
Konečně se objevila alespoň jedna novinka a stav "zachránila" Ashley Tisdale. Objevila se totiž první, krátká ukázka k Ashleynu novému filmu Sharpay´s Fabulous Advature. Tento film vyjde na DVD 2.listopadu, společně s filmem Hannah Montana Forever: Who is Hannah Montana. Ukázku najdete v čase 0:53.
+ připomínám zápis nových + starých AFFS zde!

26.10.

26. října 2010 v 17:54 | Simča
Dobrý večer. Novinky jsou bohužel na bodu mrazu, tak vám píšu zase tyhle svoje řeči. Zítra nám konečně začínají prázdniny. Vůbec nevim co budu dělat. Naše parta je celá rozhádaná. Takže vůbec nevim. Půjdu asi na němčinu ke kámošce, pak na fyziku k bratranocvi. Maturuje z toho tak to bude vědět..xD A v pátek jedu na 9o% na hokej. Konečně.. Hraje Hc Mountfield (což je jasný, Budějovice..xD.. ) se Slavií. myslím si že slavii porazíme a jestli ne tak se už naštvu.Jestli někdo z vás jde do školy, tak to vám vážně nezávidím. Přidávám vám svůj oblíbenej song a loučím se..x)
+ připomínám zápis nových + starých AFFS zde!


Ashley na letišti LAX => 24.10.2010

25. října 2010 v 19:08 | Simča |  Ashley Tisdale
ZacDavidEfron.blog.cz
Ashley byla viděna se svou fenkou Maui, na letišti LAX. Ashley čekala na svůj let do Vancouveru, kde bude pokračovat natáčení seriálu Hellcats. Ashley to opravdu slušelo, jako vždy.
+ připomínám zápis nových + starých AFFS zde!

Ashley => video z Xbox 360 Launch Party (23.10.2010)

25. října 2010 v 19:04 | Simča |  Ashley Tisdale
Včera jsem vám přidávala fotky, na kterých byla Asshley Tisdale, když se zůčastnila párty na uvedení nové herní konzole. Fotky najdete TADY. nyní vám přináším video z již zmiňované párty.
Video nám jen dokazuje že si Ashley párty velmi užila.. x)
+ připomínám zápis nových + starých AFFS zde!

Ashley na Xbox 360 Launch Party => 23.10.2010

24. října 2010 v 20:34 | Simča |  Ashley Tisdale
ZacDavidEfron.blog.cz
Ashley byla se svím kamarádem Austinem Butlerem na zahajovací párty pro novou herní konzoli od společnosti Microsoft pro Xbox 360, která se konala v residenci, která se nacházi v Beverly Hills. Ashley vypadala opravdu skvěle a při zkoušce již zmiňované konzole se velmi bavila.
nákupech v Beverly Hills. Ashley vypadala opravdu krásně, tak se koukněte.
+ připomínám zápis nových + starých AFFS zde!

Ashley na nákupech v Beverly Hills => 23.10.2010

24. října 2010 v 20:22 | Simča |  Ashley Tisdale
ZacDavidEfron.blog.cz
V ten samí den co si byla Ashley pro kávu, tedy 23.října, byla ještě viděna se svou mamkou Lisou na nákupech v Beverly Hills. Ashley vypadala opravdu krásně, tak se koukněte.
+ připomínám zápis nových + starých AFFS zde!

Ashley odchází z Coffee Bean and Tea Leaf => 23.10.2010

24. října 2010 v 20:17 | Simča |  Ashley Tisdale
ZacDavidEfron.blog.cz
Ashley byla viděna včera (23.října), když šla pro svou oblíbenou kávu do Coffee Bean and Tea Leaf v Toluca Lake. Ashley byla oblečena teplnei než před tím, tak asi zima dorazila i do Kalifornie.
+ připomínám zápis nových + starých AFFS zde!

Ashley na letišti LAX => 22.10.2010

23. října 2010 v 19:27 | Simča |  Ashley Tisdale
ZacDavidEfron.blog.cz
Dobrý večer. Ashley byla viděna v pátek (22.října) na letišti LAX, kam přiletěla z Vancouveru, kde natáčí seriál Hellcats. Ashley se vrátila do LA, aby vystoupila na zahajovací párty nové herní konzole od společnosti Microsoft pro Xbox 360. Již zmiňovaná párty se má konat dnes večer, tak se můžeme těšit na nové fotky.
+ připomínám zápis nových + starých AFFS zde!

Vanessa jde na natáčení Journey2: The Mysterious Island => 21.10.2010

22. října 2010 v 13:24 | Simča |  Vanessa Paparazzi
ZacDavidEfron.blog.cz
Na závěr vám přidávám paparazzi fotkách. Na fotkách jistě poznáte Vanessu Hudgens se svím "kolegou" Joshem Hutchersonem, když šli společně na natáčení nového filmu Journey2: The Mysterious Island, který se natáčí na Hawaji.
+ připomínám zápis nových + starých AFFS zde!

Zac => scany z magazinu Francy (Nizozemí)

22. října 2010 v 13:19 | Simča |  Zac Zajimavosti
ZacDavidEfron.blog.cz
Po delší době vám přidávám i článek o Zacovi. Jedná se o scany z nizozemského magazinu Fancy, který má vyjít v listopadu. O Zacovi jsou tam 3 stránky a je použit krásný shoot.
+ připomínám zápis nových + starých AFFS zde!

Hellcats => nová upoutávka

22. října 2010 v 13:13 | Simča |  Ashley Tisdale
Tento článek bude opět věnovanej seriálu Hellcats. Objevila se další nová upoutávka na tento seriál. Nejde přiřadit k žádnému z dílů, protože je to sestřih z více dílů.
+ připomínám zápis nových + starých AFFS zde!

Hellcats => The Match Game (video) 02

22. října 2010 v 13:09 | Simča |  Ashley Tisdale
Dobré odpoledne. Dnes je stav novinke poměrně dobrí tak se na ně vrhnem. Objevili se 2 nové ukázky k 7. dílu seriálu Hellcats. Tento díl se jmenuje The Match Game a bude vysílán 27. října. Druhé video je dost podobné tomu prvnímu, takže bych se spíš koukla na to 1. x)
+ připomínám zápis nových + starých AFFS zde!