Prosinec 2010

Ashley opouští tělocvičnu - 4.12.

8. prosince 2010 v 11:10 | Terry |  Ashley Tisdale
ZacDavidEfron.blog.cz
Ashley byla spatřena 4.12. ráno ve Vancouveru, jak opoští místní tělocvičnu. Bohužel neni moc vidět, co měla na sobě a ani neni moc fotek. Pouze víme, že byla oblečena v šedivé mikině a zakrývala si obličej dlaní před novináři.

Hellcats - Think Twice Before You Go fotky

8. prosince 2010 v 10:58 | Terry |  Ashley Tisdale
ZacDavidEfron.blog.cz
Dobrý den. Mám pro Vás nějaké still fotky z 11 dílu seriálu Hellcats. Tento díl se jmenoval Think Twice Before You Go a Ashley to v něm neměla opravdu jenoduché, ale opravdu jí to všude a vždy moc sluší.

Promiňte + článek pro SB

3. prosince 2010 v 20:18 | Simča
Dobrý večer. Chci se vám omluvit za svou nepřítomnost. Všechno vám hned vysvětlím.
Škola mi dává pořádně zabrat, stejně jako Vy sem měla i já vysvědčení, no ani se neptejte.. Všichni mi říkají jo to je dobrý, ale na tu školu mají velký požadavky. Takže se musím každý dnem učit.
Další problém jsou zálibi. Jak jistě víte, teda aspoň SB si myslim že to ví, často se koukám na hokej.  Ten mě pořád drží.. 
A jeden z neposledních problémů je čas. Vůbec blog nestíhám. Přídu ze školy někdy ve 2, někdy v půl3, někdy ve 3 a když mam přípravu na olympiádu tak klidně v půl4. Pak chodím tak do 5 ven, přídu domu musím se učit, pak si chvilku hrajou s bráchou a je najednou 7 hodin. To jdu na pc, přihlásim se na ICQ nebo na Skype a nic jiného pak už nestíhám.. 
Dlouho jsem se nutila napsat tento článek a zároveň vám říct že tady tak napůl končím.. Někdy sem zajdu až bude všechno volnější, ale to jen tak nebude. Takže SB, prosím nechte si nás v seznamu. Moc prosím..
Tak se loučím..
With Love SimusQa